MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania („pożyczka medyczna”) płatnych usług medycznych skierowany wyłącznie do branży medycznej. Szeroki wachlarz finansowanych zabiegów oraz bardzo dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjenta, który potrzebuje skorzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie, ale bez zbędnego obciążania budżetu domowego czy czekania w kolejce.

Co wyróżnia MediRaty:

Minimum formalności: wystarczy zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz elektroniczny.

Możliwość uzyskania finansowania do 50 000 zł po standardowej weryfikacji telefonicznej (ok. 15 min.) i podpisaniu umowy dostarczonej przez kuriera – nawet w dniu zgłoszenia.

Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.

Długi okres spłaty: do 5 lat (60 miesięcy)

Mariposa Med-Spa we współpracy z Medi Raty umożliwia swoim pacjentom płatność za zabiegi w dogodnych ratach. Poniżej przedstawiamy kalkulator rat, dzięki któremu możecie Państwo już teraz obliczyć koszt miesięcznej raty, a także określić dogodny okres spłat. 

W każdej chwili możecie Państwo sprawdzić swoją zdolność kredytową oraz złożyć wniosek o finansowanie wybranego zabiegu lub pakietu zabiegów w ramach programu Medi Raty.