Aromaterapia stanowi gałąź medycyny alternatywnej, poświęconą oddziaływaniu poprzez odczuwanie zmysłem zapachu i smaku. Dzięki kunsztownie dobranym kompozycjom olejków aromatycznych możliwe jest wspomaganie naturalnych reakcji organizmu w celu wyciszenia, osiągnięcia stanu relaksu, a następnie pełnej regeneracji. Masaż relaksacyjny staje się niezapomnianym doznaniem, które towarzyszy pacjentowi długo po wyjściu z gabinetu...

 

Kompozycja wspomagająca swobodne zasypianie, polecana osobom cierpiącym na bezsenność. Olejki lawendowy, majerankowy oraz migdałowy tworzą kojąco-wyciszającą aurę, otulając każdą część ciała podczas łagodzącego masażu...

Cena: 130zł

Mobilizacja do działania poprzez kompozycję pobudzającą. Aromat bazylii i rozmarynu w połączeniu ze slodkimi migdałami tworzy mieszankę idealnie dobraną do energicznego masażu skoncentrowanego na obszarze pleców w części grzbietowej oraz lędźwiowej.

Cena: 130zł

Kompozycja odciążająca napięcia kończyn dolnych oparta jest na kojących olejkach z jałowca, cyprysu i lawendy, a także regenerującego oleju słonecznikowego. Aromaty te stanowią idealną bazę do zabiegu na obolałe łydki i stopy.

Cena: 130zł

Dwa warianty aromatyczne:
1) rozmaryn, majeranek, bazylia, lawenda oraz olej słonecznikowy
2) olejki eukaliptusowy, jałowcowy, lawendowy i olej słonecznikowy
to idealna oprawa zabiegów kojących w przypadkach ostrych stanów zapalnych mięśni i przeciążeń.

Cena: 130zł

Masaż regeneracyjny na bazie olejku cytronelowego, różanego, sandałowego i oleju słonecznikowego zalecany jest osobom aktywnym fizycznie, odbywającym silne treningi, w celu przywrócenia równowagi metabolicznej.

Cena: 130zł

Istnieje możliwość tworzenia własnej kompozycji aromatów na bazie olejków z naszeg gabinetu