Revital Cellu Form

Nowoczesna, specjalna formuła, której działanie można porównać do miękkiej (łagodnej) liposukcji; jej podstawowe działanie możemy porównać do działania wyciągu z soi czy kwasu nikotynowego(witamina PP), jest on agonista receptorów o wysokiej skuteczności (czynnej)
w przypadkach zatrzymania wody i lokalnych złogów tłuszczu

Wskazania:

Otyłość i zlokalizowane złogi tłuszczu
Cellulit
Uboga mikro-cyrkulacja
Dotlenienie tkanek
Podstawowe składniki:

Wyciąg z soi:
Pochodząca z ziaren soi lecytyna ma wspaniałe działanie w redukcji tłuszczu.
Używana w medycynie jako lek o działaniu antycholesterolowym i antytrójglicerydowym ostatnio znajduje zastosowanie w kosmetyce w redukcji zastojów tłuszczowych i cellulitu.
Wyciąg z lecytyny pomaga naszemu organizmowi eliminować i przekształcać tłuszcz w energię w naturalny sposób. W konsekwencji pośladki, uda, ramiona i brzuch stają się szczuplejsze. Jest to naturalna substancja całkowicie bezpieczna i dobrze tolerowana.

Deoxycholic acid (kwas deoksycholowy):
W ludzkim organizmie kwas ten jest aktywny w zawiesinie tłuszczu w celu uzyskania absorbcji (wchłaniania)
w jelicie.

Vitamin PP (Nicotinamide):
Kwas nikotynowy obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne (może powodować zaczerwienienia i uderzenia gorąca)
i podwyższa ciśnienie tętnicze. To wszystko skutkuje zwalczeniem cellulitu.


Przeciwskazania do zabiegu: nadwaga, ciąża, karmienie piersią, choroby nowotworowe, choroby wątroby i nerek, cukrzyca, choroby zapalne skóry i alergie (głównie na soję i skorupiaki), niewyrównana choroba nadciśnieniowa, alergia na składniki preparatu, ciężkie zaburzenia krzepnięcia krwi

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk, również punktowe siniaki i krwiaki. Miejsce poddane zabiegowi staje się dużo wrażliwsze na dotyk i ucisk, może również boleć i swędzieć. Taka reakcja utrzymuje się do 3 dni po zabiegu. Dolegliwości możemy zmniejszyć zażywając tradycyjne środki przeciwbólowe. Wskazane jest picie dużej ilości wody. Można przykładać lód przy dużym obrzęku.

Cellu Form

1 zabieg cena: 320 zł550 zł (uzależniona od pojemności preparatu)

Pakiet 3 zabiegów + 10 zabiegów Endermologii = 2150 zł, oszczędzasz 370 zł
Pakiet 3 zabiegów + 10 masaży częściowych antycellulitowych = 1680 zł, oszczędzasz 240 zł