Lipomassage


Innowacja technologiczna

Aparat Cellu M6® Integral to najnowsze urządzenie rodzinhy LPG®. Stanowi połączenie mocy i elegancji, dzięki czemu umożliwia osiągnięcie niedostępnych wcześniej efektów zabiegów Endermologie®. Ten najnowszej generacji aparat umożliwia korzystanie z 2. technik zabiegów Endermologie® przy wykonywaniu wysoce precyzyjnych procedur w obszarze ciała i twarzy.

Jako jedyni w Nowym Sączu posiadamy sprzęt wprowadzony na rynek w 2010 roku, który w stosunku do swoich poprzedników gwarantuje wiekszą skuteczność zabiegu nawet o 50%. Nowoczesne głowice zwiększają precyzję i zapewniają wyjątkowe efekty zabiegu. Rolki posiadają 4 tryby rotacji, co pozwala na uzyskanie zindywidualizowanych efektów.

LPG Endermologie Cellu M6® Integral to ekskluzywna technologia do mechanicznej stymulacji komórek. Jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową. Zabieg Endermologie® ma szereg zastosowań w dziedzinie estetyki twarzy i ciała – ENDERMOLIFT™ i LIPOMASSAGE™. Rezultatem zabiegów LPG® jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.   
 

Mariposa Med-Spa jest autoryzowanym gabinetem LPG:

KLIKNIJ TUTAJ!

SPRAWDŹ NAS TAKŻE NA MIĘDZYNARODOWEJ STRONIE LPG

 

 Lipomassage by Endermologie LPG™

To nieinwazyjna metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała oraz obrzękami, czego dowodem jest ponad 110 przeprowadzonych badań klinicznych.

 

Wskazania do zabiegu Lipomassage:

Cellulit
Otłuszczenie
Utrata jędrności skóry
Miejscowe nadmiary tkanki tłuszczowej
Nierówności skóry
Chęć wymodelowania sylwetki

 

                              

Sposób działania:

Technika LPG Endermologie™ opiera się na opatentowanym procesie: Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i różne prędkości obrotu rolek.

Zadaniem takiego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego Endermologie™ uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg Endermologie LPG™?

Całkowity proces terapii składa się z serii  zabiegów trwających 40 minut każdy. Zabiegi te mogą być wykonywane dwa lub trzy razy w tygodniu pod warunkiem uwzględnieniem minimum jednego dnia przerwy między nimi. Podczas zabiegu pacjent ma na sobie specjalny kostium, który umożliwia głębokie oddziaływanie masażu, a także zapewnia ochronę skóry i intymność.

Lipomassage to przede wszystkim wyszczuplanie, modelowanie i ujędrnianie ciała.


Efekty zabiegów Lipomassage®

Skuteczność zabiegów została potwierdzona klinicznie. Badania naukowe wykazały, że po ośmiu tygodniach terapii Endermologie® ilość kolagenu w skórze zwiększa się nawet o 240%, elastyny o 180%. Dochodzi także do pobudzenia procesu lipolizy, zwiększonej o 70%.

    

Przeciwskazania: nowotwory, stosowanie antykoagulantów, choroby krwi, infekcje, stany zapalne, zapalenie żył.

Cennik:

Obszar zabiegowy Cena
Cena za 1 zabieg 120 zł
Pakiet 10 zabiegów + 1 zabieg na ciało gratis + 1 zabieg Liftmassage 1100 zł
Kostium do zabiegów 95 zł


Do każdego pojedynczego zabiegu STORZ Medical zabieg Endermologii LPG jedyne 90zł!