Teoria działania urządzenia FOCUS RF+

Focus RF+ jest urządzeniem, które działa za pomocą fal radiowych. W przeciwieństwie jednak do wcześniejszych urządzeń stosujących tą falę, jest urządzenie działające bezboleśnie. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i  zagęszczenia skóry.

 

Mariposa Med-Spa jest autoryzowanym gabinetem przeprowadzającym zabiegi Focus RF+
SPRAWDŹ TUTAJ

 

Najbezpieczniejszy sposób odmładzania ( liftingu ) twarzy i modelowania sylwetki.

  

Temperatura podczas zabiegu 45- 60°C jednym z ważniejszych czynników wpływających na efekt zabiegu, ponieważ dopiero w 45°C zaczynają zachodzić procesy neokolagenacji w skórze właściwej. Głowica do twarzy z chłodzeniem kontaktowym – 3 stopnie chłodzenia, w zależności od stanu skóry. System Auto Focus 3 D ( opatentowany i właściwy tylko dla tego urządzenia ) pozwala na ustawienie głębokości dochodzenia impulsów RF w konkretną warstwę skóry.
 

Skóra właściwa - lifting + zagęszczenie Tkanka tłuszczowa - wyszczuplenie

 

Focus to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu. Zabiegi FOCUS RF są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla klienta całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5-10°C)która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.
 

JAK TO DZIAŁA?

Lifting

FOCUS RF - powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.
 

Modelowanie

FOCUS RF – dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmłodzenie kolagenu. Po zabiegu jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności cellulitowych.
 

Zastosowanie na ciało:

- redukcja cellulitu
- zmniejszenie tkanki tłuszczowej
- ujędrnienie ciała
- podniesienie pośladków
- wysmuklenie talii
- likwidacja „luźnej skóry” na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
- odmłodzenie rąk i stóp

 

     Głowica o dużym rozmiarze (L): przeznaczona dla skóry ciała, poprawia zarys ciała i usuwa toksyny, wygładza cellulit, zmniejsza tkankę tłuszczową.

 

Zalety urządzenia:

  • FOCUS RF umożliwia zastosowanie różnych metod w zależności od potrzeb
  • Specjalistyczne głowice wykorzystywane do zabiegów na różnych na różnych częściach ciała, dopasowują się kształtem do człowieka
  • Częstotliwość impulsów fal radiowych jest dawkowana przez komputer sterujący
  • System bezpieczeństwa - dwupolarowość
  • Włókna kolagenowe podgrzewane są do temp. 45°C - 60°C, która jest najwłaściwsza dla efektywności, a jednocześnie bezpieczeństwa zabiegu
  • Inteligentny ekran dotykowy zapewniający wygodną i prosta obsługę
  • Nieszkodliwe i bezbolesne zabiegi
  • Sprzęt wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami RoHS
  • Zastosowanie zaawansowanej technologii amerykańskiej
  • Długotrwałe efekty (5 lat)
 

 

Obszar zabiegowy Cena

Twarz

480 zł (1h)

Uda

480 zł (1h)

Brzuch

480 zł (1h)
Pakiet 5 zabiegów + jeden gratis 2040 zł

Pakiet 10 zabiegów + jeden gratis

3800 zł

Ramiona

320 zł (30 minut)

Łydki

320 zł (30minut)

Pośladki

320 zł (30minut)
Pakiet 5 zabiegów + jeden gratis 1360zł
Pakiet 10 zabiegów + jeden gratis 2560zł

Okolice oczu 

250zł (20minut)

Dłonie

250zł (20minut)

Stopy

250zł (20minut)
Pakiet 5 zabiegów + jeden gratis 1060zł

Pakiet 10 zabiegów + jeden gratis

2000zł