Poprawa jędrności i napięcia miejsc intymnych

Karboksyterapia to sprawdzona w specjalistycznych gabinetach metoda o bardzo szerokim spektrum działania na problemy natury medycznej i estetycznej. Potwierdzeniem skuteczności zabiegu są przeprowadzone w wielu ośrodkach badania kliniczne, podkreślające wielobiegunowe skutki oddziaływania nawet na głębokie warstwy skórne.


Zabieg polega na śródskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2) przy użyciu specjalistycznego urządzenia VENUSIAN. Ostrzykiwane zostają partie, które wymagają poprawy jędrności i zwiększenia napięcia tkanek. Następstwem wykonania zabiegu jest wzmożona produkcja kolagenu i elastyny, przez co skóra staje się bardziej sprężysta.

 

Klinika Mariposa, jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce posiada jedyne dostepne na rynku medyczne urządzenie do zabiegów karboksyterapii - VENUSIAN.


Przebieg zabiegu:

Po uprzedniej konsultacji ginekologicznej lekarz wykonuje serię nakłuć z jednoczesnym podawaniem kolejnych dawek dwutlenku węgla w miejsca intymne. Terapia zabiegowa obejmuje minimum 5 zabiegów w odstępach 1-2 tygodnie pomiędzy sesjami.Cena zabiegu: 450zł
Pakiet 5 zabiegów: 1800zł
Pakiet 10 zabiegów: 3150zł