Czym jest grzybica paznokci?

Grzybica paznokci jest jednym z najczęstszych problemów z zakresu dermatologii, dotykającym dużą część populacji. Narażeni jesteśmy na jej wystąpienie poprzez bezpośredni kontakt z zarodnikami grzybicy, które występują praktycznie w każdym środowisku, w jakim możemy przebywać. Najczęściej do zarażenia grzybicą dochodzi w miejscach publicznych, m.in. na kąpieliskach, basenach, siłowniach, gdzie narażeni jesteśmy na najbliższy kontakt z czynnikami chorobotwórczymi.

 

Na czym polega zabieg?

Leczenie grzybicy paznokci polega na naświetlaniu zarówno paznokcia, jak i przestrzeni okalającej wiązką lasera FOTONA. Leczenie grzybicy możemy stosować zarówno w obszarze całej stopy, lub dłoni, jak i w miejscach wystąpienia pojedynczych zmian grzybiczych. Zabieg jest w pełni skuteczny i zapewnia pozbycie się infekcji wywołującej objawy grzybicy.

Zabiegi wykonuje się w serii 4 sesji naświetlania laserem w odstępach 7 dniowych, a następnie wykonuje się zabiegi mające na celu ugruntowanie osiągniętych efektów terapii -1 w miesiącu przez okres 3 kolejnych miesięcy.

 

 

Obszar zabiegowy Cena
 1 paznokieć 100 zł
 do 5 paznokci 300 zł
 do 10 paznokci 450 zł

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu pacjentowi oraz aby zminimalizować odczucia podczas zabiegu stosujemy dodatkowo najskuteczniejszy na rynku system chłodzący Cryo 6 Derma Cooler - Zimmer MedizineSysteme.