Liposukcja bez skalpela i bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych, głowica z ultradźwiękami akustycznymi wprowadza komórki tłuszczowe w wibracje powodując wewnętrzne pękanie i rozpuszczanie trójglicerydów w glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Dzięki nowoczesnym osiągnięciom medycyny estetycznej można stracić od 3 do 8 cm w obwodzie już po jednym zabiegu!

Jak działa?

Urządzenie wyzwala wysoką częstotliwość ultradźwięków - 40,000Hz poprzez mocne głowice ultradźwiękowe, które szybko wprawiają komórki tłuszczowe w wibracje,

powodują powstanie kieszeni próżniowych do i na zewnątrz komórek, silnie wpływają na komórki tłuszczowe, wywołując wewnętrzne szczeliny w błonie komórkowej, co umożliwia rozerwanie błon komórek tłuszczowych., po czym pod wpływem fali sprężystej o częstotliwości 0,5 MHZ zawartość komórki tłuszczowej zostaje doprowadzona do postaci ciekłej i rozłożona z jednoczesnym rozerwaniem błony komórkowej, mocne ruchy uwalniające zaczynają odprowadzenie do procesów metabolicznych, zaś czerwone fotony i skierowane elektrody drenujące odpowiedzialne są za całkowite odprowadzenie poprzez krążenie wątrobowe.

Teoria dotycząca sposobu działania:

Liposukcja ultrasonograficzna

Za pomocą silnych fal ultradźwiękowych skierowanych bezpośrednio do tkanki podskórnej ściany błon komórek tłuszczowych zostają rozerwane.

Ultradźwięki niskie

Specjalna częstotliwość efektywnej energii fali sprężystej podgrzewa, rozkłada i rozdrabnia naruszone komórki tłuszczowe, zwiększa metabolizm.

Zorientowana Liposukcja.

Ukierunkowane światło podczerwone i impulsy drenujące odprowadzają rozłożone produkty w procesach metabolicznych z organizmu.

Głowica do wyszczuplania twarzy

 

Działnie:

Wyszczuplanie

Zmniejszanie obwodu

Likwidacja otyłości

Rozbijanie cellulitu

 

Zalety zabiegu Lipo Royal:

Efekty widoczne już po jednym zabiegu

Bez bólu

Bez narkozy

Bez opuchlizny

Bez krwawienia

Bez efektów ubocznych

Bez nawrotów

Bez rekonwalescencji

Bez ograniczeń wagowych
 

Przeciwwskazania: choroby skóry, wrzody żołądka, wrzody dwunastnicy, nadciśnienie, cukrzyca, nowotwory, ciąża, okres menstruacji, zastawka serca, rozrusznik serca, metalowe implanty, źylaki

 
 

 

Obszar zabiegowy Cena
Brzuch 350zł
Uda 350zł
Pakiet 5 zabiegów + jeden gratis 1500zł
Pakiet 10 zabiegów + jeden gratis 2800zł
Łydki 280zł
Ramiona 280zł
Bryczesy 280zł
Pośladki 280zł
Pakiet 5 zabiegów + jeden gratis 1190zł
Pakiet 10 zabiegów + jeden gratis 2380zł

 

Mariposa Med-Spajest autoryzowanym gabinetem przeprowadzającym zabiegi Lipo Royal.