HAIRCARE

Koktajl Haircare do specjalistyczny zestaw substancji aktywnych do terapii skóry głowy z problemami osłabienia i rzednięcia włosów. Zadaniem preparatu jest powstrzymanie wypadania wlosów i przyspieszenie wzrostu nowych poprzez przywrócenie naturalnej równowagi fizjologicznej skóry głowy.
Zawartość ampułki stanowią składniki:
- kwas hialuronowy
- biotyna i cysteina
- kompleks aminokwasów, witamin oraz mikroskladników

Preparat wpływa znacząco na wyrównanie poziomu wydzielania sebum, przez co ogranicza problem przetłuszczania lub przesuszania skóry głowy. Zalecane jest wykonanie serii zabiegów, odstęp pomiędzy zabiegami ok. 2-3 tygodnie. Przed zabiegiem konieczne jest umycie głowy (tego samego dnia, najlepiej  bezpośrednio przed wykonaniem) i powstrzymanie się od nakładania produktów do stylizacji włosów.

Cena pojedynczego zabiegu: 270zł
Pakiet 5 zabiegów: 1150zł

Neauvia Organic HYDRO DELUXE

Neauvia Organic to linia produktów na bazie kwasu hialuronowego, wśród nich znalazła się również mezoterapia HYDRO DELUXE.
Neauvia Organic Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Na ogół wykonuje się 2-3 zabiegi w odstępie 3 tygodni pomiędzy każdym ostrzykiwaniem.  Celem zabiegu jest zapewnienie nawilżenia skóry, ogólna rewitalizacja i pobudzenie produkcji kolagenu.

Mezoterapia sprawdza się najlepiej przy podawaniu na skórę twarzy. Efektem zabiegu jest poprawa gęstości skóry, widoczna korekcja zmarszczek powierzchniowych oraz ogólna rewitalizacja skóry.

Cena pojedynczego zabiegu: 850zł

 

Juvederm VOLITE - pełna rewitalizacja skóry twarzy

Volite to najnowszy preparat firmy Allergan Juvéderm®Volite. Zabieg z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego cieszy się dużym powodzeniem ze względu na swoje właściwości odmładzające. Kwas hialuronowy posiada właściwości łączenia włókien kolagenowych oraz wiązania cząsteczek wody, zapewniając tym samym odpowiednią jędrność i nawilżenie.

Nowy kwas hialuronowy w postaci żelu zapewnia poprawę gładkości skóry (brak zmarszczek), nawilżenie i elastyczność, które może utrzymać nawet na okres 9 miesięcy już po jednym tylko zabiegu. Badania kliniczne wykazały znaczną poprawę jakości skóry przez bazowy okres do 6 miesięcy. Zadaniem zabiegu Juvéderm® Volite jest uzyskanie trwałego efektu i eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu mezoterapii igłowej. Juvéderm® Volite można podawać na twarz, szyję, dekolt i ręce. Preparat zawiera lidokainę w celu zwiększenia komfortu pacjenta.

Objętość 1ml wystarcza na wykonanie zabiegu na obszarze twarzy lub dekoltu, dawka 2ml to ilość która zabezpieczy skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Cena pojedynczego zabiegu: 1350zł

Aesthetic Dermal

koktajl mezoterapii przeznaczony do stosowania w newralgicznych partiach ciała posiadających otłuszczenia. Stanowi alternatywę liposucji i wspomaga terapie mechaniczne jak Endermologia LPG, zabiegi na bazie fali akustycznej lub ultradźwięków. Zawartość mezoterapii jest połączeniem deoksycholanu DC - soli żółciowej, silnego związku regulującego ciśnienie, zdolnego do niszczenia błon komórkowych oraz fosfatydylocholiny PC, która pozwala na rozpuszczenie tluszczu.   Mieszanina PC+DC indukuje lizę adypocytów związaną z rozpuszczaniem tłuszczu, rozbija tym samym złogi pakietowe i doprowadza do uwolnienia w celu filtracji, a następnie wydalenia. Preparat bardzo dobrze sprawdza się w przypadku miejscowego otłuszczenia partii takich jak: kark, podbródek, okolice kolan i wewnętrznej strony ud oraz obszary wystepowania tluszczaków.

Cena pojedynczego zabiegu: 300zł

HAIR filler dr CYI

pierwszy na świecie preparat medyczny przeznaczony do głębokiej rewitalizacji skóry głowy i włosów. Skoncentrowany preparat zawierający siedem opatentowanych peptydów, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe.
Preparat utrzymuje się w skórze jeszcze przez 2 tygodnie po aplikowaniu, poprzez powolne, długotrwałe uwalnianie się i wnikanie składników aktywnych. Celem głownym terapii jest powstrzymanie procesu wypadania włosów i pobudzenie wzrostu nowych włosów.
Pierwsze, zauważalne efekty obserwowane są już po 15 dniach od rozpoczęcia leczenia. Pełna terapia obejmuje 4 zabiegi wykonywane
w regularnych odstępach 14 dni. Terapia taka gwarantuje najwyższą skuteczność w działaniu kompleksu bazowego preparatu.
Preparat przeznaczony dla osób z problemem:

 - nadmiernego wypadania włosów
- wypadania i rzednięcia pod wpływem zaburzeń hormonalnych
- osłabienia włosów po kuracjach farmakologicznych
- cienkich i słabych włosów


UWAGA Przygotowanie do zabiegu:

Przed zabiegiem koniecznym jest umycie głowy, najlepiej 2-3 godzin przed wizytą. Skóra głowy i włosy nie mogą być pokryte odżywkami, piankami oraz produktami do stylizacji włosów. Higiena skóry głowy w okresie przedzabiegowym zdecydowanie ogranicza ryzyko powstania reakcji niepożądanych.

 

Cena pojedynczego zabiegu: 600zł
 

Hair + Revitalizing

komplementarna mezoterapia do zastosowania na skórę głowy w celu osiągnięcia poprawy kondycji włosów i rewitalizacji skóry głowy. Witaminowa mezoterapia przyspiesza procesy wzrostu nowych włosów, poprawia kondycję osłabionych cebulek, hamując tym samym wypadanie. Sprawdza się zarowno w przypadku włosów osłabionych czynnikami zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi wynikającymi z zaburzeń hormonalnych, czy stanu osłabienia organizmu.

Mezoterapia polecana jest w szczególności w przypadkach:

- miejscowego łysienia
- poprawy kondycji włosów po ciąży i w okresie menopauzalnym
- oslabieniu i nadmiernej łamliwości włosów


UWAGA Przygotowanie do zabiegu:

Przed zabiegiem koniecznym jest umycie głowy, najlepiej 2-3 godzin przed wizytą.Skóra głowy i włosy nie mogą być pokryte odżywkami, piankami oraz produktami do stylizacji włosów. Higiena skóry głowy w okresie przedzabiegowym zdecydowanie ogranicza ryzyko powstania reakcji niepożądanych.

 

Cena pojedynczego zabiegu: 270zl
Pakiet 5 zabiegów: 1150zł

 

DERMAHEAL Dark Circle

mezoterapia przeznaczona do stosowania w stanach miejscowych zasinień, wynikających ze słabych przepływów limfy na wrażliwym obszarze powieki dolnej. Dzięki unikalnemu połączeniu peptydów biomimetycznych rozjaśnia, rozświetla i nawilża skórę pod oczami, redukując cienie i oznaki zmęczenia - dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat wygładza zmarszczki pod oczami i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia elastyczność skóry poprzez zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni pod oczami. W celu osiągnięcia wyższych efektów możliwe łączenie mezoterapii z karboksyterapią medyczną.

Cena pojedynczego zabiegu: 350zł
Do każdego zabiegu mezoterapii karboksyterpia medyczna  na okolicę oczu -50%

DERMAHEAL SB

stosowany w celu miejscowego rozjaśnienia skóry, niwelowania trudnych do zwalczenia przebarwień i melazmy. Stanowi koktalj oparty na białkach biomimetycznych, arbutynie i kwasie askorbinowym. Działaniem dlugofalowym preparatu, przynoszącym efekty podobne do leczenia jest zahamowanie procesu syntezy melaniny, substancji odpowiedzialnej za uwidacznianie się przebarwień. Przy uzyciu tej formy mezoterapii igłowej możliwe jest zwalczanie nawet ciemnych i starych przebarwień, opornych na działanie peelingów chemicznych.
Niwelowanie przebarwień mezoterapią igłową najlepiej łączyń z zabiegami laseroterapii, wykonując sesje naprzemiennie.

Cena pojedynczego zabiegu: 300zł

Pakiet zabiegów na twarz:
2 zabiegi mezoterapii DERMAHEAL SB + 2 zabiegi laseroterapii = 1800zł, oszczędzasz 1000zł
Pakiet zabiegów na dekolt:

2 zabiegi mezoterapii DERMAHEAL SB + 2 zabiegi laseroterapii = 1500zł, oszczędzasz 700zł
Pakiet zabiegów na dłonie:

2 zabiegi mezoterapii DERMAHEAL SB + 2 zabiegi laseroterapii = 1200zł, oszczędzasz 600zł


DERMAHEAL LL

Produkt z rodziny Dermaheal do stosowania na obszarach ciała z miejscowym otłuszczeniem i towarzyszącym mu cellulitem tłuszczowym. Preparat dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wpływa w pierwszej kolejności na rozpad komórek tłuszczowych, likwidując tym samym cellulit. L-karnityna nie tylko wspomaga proces rozpadu komórek tłuszczowych, ale ze względu na działanie detoksykacyjne uwalnia organizm od obciążenia produktami rozpadu. Peptydy biomimetyczne chronią skórę, pomagając w utrzymaniu jej właściwego napięcia i gładkości (redukcja efektu tzw. „pomarańczowej skórki”). Oprócz wyraźnego wyszczuplenia i dodatkowej stymulacji metabolizmu, pacjent zyskuje efekt wzmocnienia i uelastycznienia skóry w obszarze działania preparatu,

Mezoterapia Dermaheal LL jest preparatem przeznaczonym do stosowania na obszarze całego ciała.
U pacjentów wykonującym zabieg na okolicę podbródka obserwuje się również efekt dodatkowy w postaci podniesienia owalu twarzy – liftingu.

Cena pojedynczego zabiegu: 350zł
Pakiet zabiegów Dermaheal LL (2) + Karboksyterapia (2): 920zł


DERMAHEAL HSR

Stanowi kompleks antiaging do zastosowania w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej, jak i na skórę z widocznymi efektami starzenia. Zabieg oparty na zastosowaniu białek biomimetycznych wpływa na rewitalizację skóry, prowadząc do znacznego spłycenia widocznych zmarszczek, poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Obszar poddany zabiegowi staje się bardziej elastyczny, widoczna jest również poprawa kolorytu skóry. Zawarty w ampułce kwas hialuronowy wpływa na poprawę nawilżenia skóry suchej i przesuszonej. Działaniem dodatkowym jest zmniejszenie widoczności porów.

Dermaheal HSR dedykowany jest osobom ze skórą dojrzałą. Stosowany jest na obszarze twarzy, szyi i dekoltu, stanowiąc kompleksową odnowę i zabezpieczenie skóry przed dalszymi postępami starzenia.

Cena pojedynczego zabiegu: 450zł
 


EYEBAG  SOLUTION

Mezoterapia przeznaczona do stosowania na obszar skóry wokół oczu. Dedykowana jest osobom borykającym się z problemem utrzymującej się opuchlizny i zasinieniem dolnej powieki. Mezoterapia stymuluje drenaż limfy, wspomagając mikrokrążenie, przez co zapobiega powstawaniu zastojów i efektom nabrzmienia. Preparat pobudza proces lipolizy, usuwając poduszeczki tłuszczowe z okolic oczu. Eyebag solution to mezoterapia, która w znaczącym stopniu poprawia komfort skóry, napinając ją, dając efekt wyraźnego odmłodzenia i redukcji zmarszczek.

Cena pojedynczego zabiegu: 350zł


AQUASHINE

Preparat AQUASHINE to wyjątkowe połączenie nieusieciowionego kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych w zastosowaniu mezoterapii igłowej. Zalecany jest do aplikacji w przypadku skóry suchej, przesuszającej się, ze skłonnością do spięcia i tendencją do powstawania zmarszczek. Zaletą preparatu jest działanie profilaktyczne przeciw powstawaniu kolejnych zmarszczek, poprzez wspomaganie produkcji nowych komórek skóry. Głęboka rewitalizacja skóry widoczna jest zarówno w poziomie jej nawilżenia, poprawie elastyczności, jak i kolorycie obszaru skóry poddanemu zabiegowi. Zawarty w mezoterapii kompleks witamin i białek biomimetycznych hamuje proces powstawania przebarwień oraz optycznie rozświetla skórę. Preparat przeznaczony jest do stosowania na obszarze twarzy, szyi oraz dłoni.

Cena pojedynczego zabiegu: 650zł


CYTOCARE S LINE

Preparat z rodziny mezoterapii igłowych, stosowany w celu zagęszczenia skóry i ochrony antyoksydacyjnej. Mezoterapia przynosi najlepsze efekty przy stosowaniu na obszarze skóry twarzy, w szczególności okolic oczu i ust. Preparat podawany jest zarówno w płytkie, jak i głębokie warstwy skórne, przynosząc efekty zmiany napięcia skóry - ratunek dla skóry wiotczejącej, wyraźnej poprawy tekstury oraz nawilżenia kwasem hialuronowym.

Cena pojedynczego zabiegu: 850zł