Innowacyjny program biostymulacji komórek skóry z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Dawka do wykonania zabiegu est otrzymywana z krwi pacjenta i wykorzystuje bogactwo czynników wzrostu zawartych w osoczu bogatopłytkowym do regeneracji i rewitalizacji uszkodzonej skóry.

 

ZASTOSOWANIE:

 

Rewitalizacja i pobudzenie naturalnychy procesów odnowy skóry
Przyspieszenie procesów gojenia, zwłaszcza w miejscach blizn
Kontynuacja leczenia laserowego
Hamowanie procesu łysienia i poprawa kondycji włosów

Zabieg można dodatkowo wzbogacić o preparat wolumetryczny, który powoduje, że osocze podane w miejsca najszybciej tracące objętość (np. okolica skroniowa, policzki, bruzdy nosowo-wargowe) po jakimś czasie stają się pełniejsze. Nie jest to jednak wypełnienie analogiczne do tego po użyciu kwasu hialuronowego wysoce usieciowanego, gdyż wykorzystuje naturalne mechanizmy kumulacji wody organizmu i na efekty trzeba poczekać.

Zabieg z osoczem może być rozszerzony o dodatkowe porcje fibryn bogatopłytkowych, bazę komórek macierzystych. Podstawowa porcja do zabiegu na twarz to dwie objętość uzyskane z 9ml krwi, gdzie otrzymujemy 4,5ml osocza oraz 1ml fibryn. Możliwe jest zdwojenie ilości fibrny co wpłynie na wzbogacenie działania preparatu i jego większą wydajność. Preparaty z fibryną wykazują silniejszy potencjał regeneracyjny i przez to wyższą stymulację.


UWAGA Przygotowanie do zabiegu na skórę głowy:

Przed zabiegiem koniecznym jest umycie głowy, najlepiej 2-3 godzin przed wizytą. Skóra głowy i włosy nie mogą być pokryte odżywkami, piankami oraz produktami do stylizacji włosów. Higiena skóry głowy w okresie przedzabiegowym zdecydowanie ogranicza ryzyko powstania reakcji niepożądanych.

 


Regeneris Classic (5ml mezoterapia) cena 700zł
Regeneris Extra (10 ml mezoterapia - twarz, szyja, dekolt) cena 1050zł
Regeneris Plus (10 ml mezoterapia + volumetria) cena 1300zł

 

Osocze i fibryny PRP cena 1050zł
Osocze i dwie porcje fibryn PRP cena 1300zł
Osocze i cztery porcje fibryn PRP cena 1600zł