Zapraszamy do naszego gabinetu w Nowym Sączu na peeling chemiczny.
Peeling chemiczny to rodzaj złuszczania skóry z użyciem wyselekcjonowanych grup kwasów służących oczyszczaniu, regulacji wydzielania sebum, detyksykacji oraz poprawy kondycji skóry.

 

Wskazania:

W Mariposa Med-Spa Nowy Sącz peelingi stosowane są w celu rewitalizacji i odmłodzenia skóry, pobudzenia produkcji nowych włókien kolagenowych, usunięcia drobnych siatek zmarszczek, usunięcia przebarwień, leczenia blizn i rozstępów, leczenia trądziku oraz problemów łojotokowych. Bezpośrednio po zabiegu stosujemy ochronę skóry odpowiednim kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Kuracja obejmuje także dermokosmetyki do stosowania w domu, zabezpieczające oraz utrwalające uzyskane efekty.

Kwas migdałowy 40% ENERPEEL

Rozświetla skórę, usuwa powierzniowe przebarwienia, wyrównuje powierzchnię skóry, rozjaśnia koloryt, dodaje blasku, wygładzi drobne zmarszczki powstałe w wyniku fotostarzenia. Ma działanie kosmetyczne oraz bakteriobójcze. Peelingi kwasem migdałowym poprawiają stan skóry dojrzałej i z przebarwieniami, nie wywołując uczucia dyskomfortu. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry, nie wyłącza pacjenta z życia codziennego.

Dodatkowo w celu wzmocnienia efektu działania kwasu można zastosować ampułkę z witaminą C, stymulującą syntezę i naprawę kolagenu. Peeling łagodzi rumień, ujednolica koloryt skóry przez wpływ na melanogenezę. Jest naturalnym antyoksydantem.
 

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia, pochodne witaminy A, opryszczka, miejscowe stany zapalne, terapia preparatem Roaccutan, depilacja

Obszar zabiegowy Cena
Twarz, szyja i dekolt 150 zł
Twarz, szyja, dekolt
+ ampułka z wit. C 20% i kwasem hialuronowym
180 zł
Ampułka wit. C 20% i kwasem hialuronowym  30zł
 

Retix C

Do wykonywania peelingów wykorzystujemy także nowoczesny preparat z kompleksem ActiCell 40% (Retinol 2% + Witamina C 8% + Antyoksydanty 30%).

Preparat głęboko stymuluje i regeneruje skórę. Retinol w postaci stabilnego i innowacyjnego kompleksu polimerowego Matrix wykazuje wydłużoną i zwiększoną penetrację skóry przy jednoczesnym zminimalizowaniu stężenia. Witamina C oraz antyoksydanty posiadają wyjątkowo skuteczne działanie odmładzające i chronią skórę przed szkodliwymi reakcjami utleniania, dzięki czemu zawarty w formule retinol wykazuje przedłużone i optymalne działanie terapeutyczne. Po takim peelingu skóra jest widocznie odmłodzona, rozświetlona, jednolita, jędrna i napięta, a zmarszczki mniej widoczne.

 

Obszar zabiegowy Cena
Pojedynczy zabieg 200 zł
Pojedynczy zabieg + mikrodrmabrazja przygotowująca 270 zł
Pojedynczy zabieg mikrodermabrazji do peelingu  70zł
 
 

Kwas salicylowy 30% ENERPEEL

Peeling salicylowy 30% - medyczny peeling, na bazie 30% kwasu salicylowego, do zabiegów chemicznego złuszczania.

Innowacyjna formuła pozwala na intensyfikację procesu eksfoliacji, przy jednoczesnej redukcji podrażnień. Zabieg pozwala na jednolitą odnowę naskórka oraz wysokie bezpieczeństwo aplikacji. Kwas salicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne przez co przyspiesza gojenie się wyprysków i podrażnień. Rozpuszczalność w tłuszczach umożliwia przenikanie przez warstwę łojową, co prowadzi do oczyszczenia porów, likwidacji zaskórników i zapobieganiu powstawania nowych zmian.
Po peelingu wykonanym przez naszych specjalistów skóra jest widocznie oczyszczona, znacząco poprawia się jej stan i koloryt.

 

Obszar zabiegowy Cena
Twarz, szyja i dekolt 150 zł
Twarz, szyja, dekolt
+ ampułka z wit. C 20% i kwasem hialuronowym
180 zł
Ampułka wit. C 20% i kwasem hialuronowym  30zł