Pielęgnacja dłoni

Dłonie i paznokcie są naszą wizytówką, dlatego zawsze powinny być zadbane i estetyczne. Skorzystaj z oferty manicure w naszej klinice kosmetologii w Nowym Sączu. Stylizacja paznokci wykonywana jest na bazie najwyższej jakości lakierów i produktów do pielęgnacji dłoni i paznokci, które nie zawierają kwasów i nie ingerują w płytkę paznokcia. Przed malowaniem kształtujemy i polerujemy płytkę, usuwamy skórki i pokrywamy paznokcie odżywką.

Oferujemy także parafinowe zabiegi regenerujące na dłonie oraz zabieg SPA.
 

Pielęgnacja stóp

Pamiętajmy że pielęgnacja stóp jest równie ważna, dlatego warto wykonywać pedicure. Odpowiednio wykonany sprawia, że skóra stóp jest miękka i gładka, a stopy pozbawione narastającego naskórka i zgrubień. Oferta Mariposa Med-Spa obejmuje pedicure klasyczny, biologiczny i frezarkowy, a także malowanie paznokci na jeden kolor.
Wszystkie zabiegi wykonywane są w sterylnych warunkach.
Zapraszamy do naszego gabinetu na pedicure i manicure - Nowy Sącz ul. Żywiecka 44.

 

Manicure

Manicure bez malowania cena 30zł
Manicure samo malowanie cena 30zł
Manicure (klasyczny, biologiczny) cena 50zł
Manicure japoński cena 45zł
Manicure z odżywką Nail Envy OPI cena 45zł


Pedicure

Pielęgnacja (biologiczna, frezarkowa) cena 60zł
Malowanie paznokci 1 kolor (lakier + odżywka) cena 40zł
Pedicure (klasyczny, biologiczny, frezarkowy) cena 90zł

Stylizacja paznokci Gel Color OPI

Najnowsza generacja lakierów żelowych, bazująca na nowych osiągnięciach technologicznych znanej i cenionej marki OPI. Delikatny żel przepuszcza powietrze i nie niszczy płytki paznokcia. Nadaje brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą!
Efekt - piękny i trwały manicure i pedicure!

Manicure cena 80zł
Manicure samo malowanie cena 50zł
Pedicure cena 100zł
Pedicure  samo malowanie cena 55zł

Monofaza system

Generacja jednostopniowych lakierów utrwalanych w świetle UV. Metoda monofazy to etap pośredni między lakierem klasycznym, a hybrydowym. Monofaza zapewnia efekty długiego utrzymania na płytce paznokcia bez jej jedoczesnego uszkadzania. Zabieg ogranicza się do nakładania jednego produktu łączącego w sobie cechy trzech komponentów - bazy, lakieru koloryzującego oraz utrwalającego topu.


Manicure cena 60zł
Manicure samo malowanie cena 35zł
Pedicure
cena 100zł
Pedicure samo malowanie cena 40zł


Spa na dłonie Dotyk Luksusu

Połączenie naturalnych składników, oleju z pomarańczy, oleju z pestek winogron, witaminy A i E oraz oleju szafranowego, stanowi najlepszą pielęgnację dłoni Twoich klientów. Ta luksusowa kuracja jest niezwykle przyjemna i higieniczna. Posiada również właściwości terapeutyczne. Nałożone serum w połączeniu z termiczymi rękawicami stanowi transdermalną ( przezskórną ) jednostopniową kurację pielęgnacyjną skóry dłoni.

Cena 50 zł

OPI GEL BREAK CONDITIONER nowość

3 etapowa rekonstrukcja paznokci po manicure żelowym lub hybrydowym podczas jednego zabiegu! Tygodniowy okres bezpiecznej odbudowy struktury płytki nawet najbardziej zniszczonych paznokci.


Cena 50zł