Zwiększanie spectrum doznań seksualnych


Punkt G uważany jest za jedną z najbardziej erogennych stref ciała kobiety. Odpowiada on za odczuwanie orgazmu pochwowego i tym samym za ogólne zadowolenie z życia seksualnego pacjentki. Zabieg powiększenia punktu G skierowany jest do wszystkich kobiet, które pragną poprawić i wzmocnić doznania intymne oraz zrewitalizować miejsce, które z wiekiem traci swoją sprężystość.
 

Iniekcja preparatu Neauvia Rose w okolice punktu G to najszybsza i obecnie najskuteczniejsza metoda zwiększenia spectrum doznań seksualnych u kobiety i poprawy satysfakcji z życia seksualnego. Oparty na bazie kwasu hialuronowego - a więc jednej z najbardziej przyjaznych dla organizmu substancji wypełniacz Neauvia Rose przeznaczony jest przede wszystkim do iniekcji w okolicach intymnych. Doskonale, szybko i bez skutków ubocznych ujędrnia i powiększa punkt G.Efekty

W wyniku zabiegu i powiększenia punktu G, Pacjentka zyskuje możliwość głębszego i bardziej intensywnego przeżywania doznań seksualnych, poprawę jakości swojego życia seksualnego i przeżywania głębokiego orgazmu pochwowego.


Szczegóły zabiegu

Zabieg powiększenia punktu G jest niechirurgiczną, nisko inwazyjną metodą zabiegową polegającą na wstrzyknięciu w okolice punktu G preparatu Neauvia Intense Rose. Preparat bazujący na kwasie hialuronowym głęboko nawilża, ujędrnia, i poprawia objętość ostrzykniętego obszaru.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut. Po jego zakończeniu Pacjentka może w ciągu kilku godzin wrócić do normalnej aktywności, w tym aktywności seksualnej.


Wskazania pozabiegowe

Pacjentka stosunkowo szybko po zakończeniu zabiegu może powrócić do normalnej aktywności.

 

Cena zabiegu: 1399zł