Metoda Noveau Lashes i VIP FUR Lashes

Usługa przedłużania rzęs w Mariposa Med Spa w Nowym Sączu została stworzona specjalnie dla kobiet, które marzą o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Nasi specjaliści zapewniają wykonanie poprawnej aplikacji, która nie obciąża oka i zapewnia naturalny wygląd. Dodatkowym działaniem jest możliwość wizualnego modelowania kształt oka.

Zalety zabiegu:

  • kilkakrotnie gęstsze i dłuższe rzęsy
  • długotrwały efekt,
  • brak konieczności robienia makijażu,
  • wodoodporna formuła
  • indywidualny dobór długości i podkręcenia

W naszej Klinice przy ul. Żywieckiej w Nowym Sączu przedłużanie rzęs wykonujemy dwoma metodami:

SECRET LASHES
Rzęsy Secret Lashes zostały wyprodukowane z miękkich, naturalnie podkręconych włókien, które po doklejeniu do rzęs zapewniają w pełni naturalny efekt. Podczas zabiegu wykorzystywany jest specjalny klej, który nawet po wyschnięciu zachowuje elastyczność i jest w pełni bezpieczny dla naszych naturalnych rzęs. Secret Lashes dokleja się do rzęs w ilości pozwalającej uzyskać nawet o 50% dłuższe i gęstsze rzęsy, a tym samym wyraziste oko.

Cennik:

Obszar zabiegowy  Cena
pierwsza aplikacja  220 zł
uzupełnianie (do 50% ubytku od pierwszej aplikacji)  120 zł

 

VIP FUR LASHES
To druga metoda przedłużania rzęs w gabinecie Mariposa Med-Spa w Nowym Sączu.
Ekskluzywne, pojedyncze w 100% naturalne rzęsy wykonywane są z naturalnego włosia norek syberyjskich. Rzęsy są ręcznie selekcjonowane i układane w paski. Główną zaletą VIP FUR LASHES jest fakt, iż są to najlżejsze i najdelikatniejsze na rynku rzęsy o strukturze identycznej jak rzęsy ludzkie. Dodatkową ich zaletą, jest to że utrzymują się dłużej niż inne typy rzęs. Są wolne od barwników i syntetycznych komponentów. Naturalny kolor głębokiej czerni dodaje spojrzeniu jeszcze więcej atrakcyjności. Vip Fur Lashes™ nie obciążają rzęs naturalnych i pozwalają utrzymać je w idealnej kondycji. Piękny i niezwykle elegancki efekt, możliwy do uzyskania jedynie przy zastosowania włosia syberyjskiego. Dzięki pełnej gamie długości możemy wykreować najpiękniejsze spojrzenie na świecie!

 

Cennik:

Obszar zabiegowy  Cena
pierwsza aplikacja  500 zł
uzupełnienie (do 50% ubytku od pierwszej aplikacji)  250 zł