Teraz uciążliwym problemom  zmarszczek, blizn, przebarwień możesz powiedzieć NIE! Innowacyjna metoda Resurfacingu laserowego pozwoli ci zwalczyć je wszystkie już podczas jednego zabiegu.

 

Już teraz uciążliwym problemom zmarszczek, blizn, przebarwień możesz powiedzieć NIE! Innowacyjna metoda Resurfacingu laserowego pozwoli Ci zwalczyć je wszystkie już podczas jednego zabiegu.

Resurfacing to laserowa metoda regeneracji skóry polegająca na usuwaniu jej zewnętrznej warstwy za pomocą promienia laserowego. 

Jest zabiegiem głęboko oczyszczającym i odmładzającym skórę. W czasie zabiegu laser działa na kilka sposobów: oczyszcza skórę ze zmian, małych blizn, podgrzewa i pobudza kolagen co powoduje wyrównanie drobnych zmarszczek i poprawia jędrność oraz wygląd skóry.

Podstawowym zadaniem lasera w czasie zabiegu jest wywołanie mikrouszkodzeń skóry w bardzo precyzyjny sposób, dzięki czemu pobudza skórę do regeneracji i namnażania kolagenu dając efekt odmłodzenia. Mikrouszkodzenia nie powstają w sposób ciągły ale kolumny uszkodzeń otoczone są zdrową tkanką co pozwala na szybką regenerację i daje bardzo pozytywne efekty estetyczne.
 

 

 Ošetrovne Cena
 Twarz 1600-1800 zł
  Szyja 1300-1400 zł
 Dekolt 1300-1400 zł
 Twarz + szyja 2400-2600 zł
 Twarz + szyja + dekolt 3200-3400 zł
 Zmarszczki wokół oczu 500 zł
 Zmarszczki wokół ust 500 zł

 

 

 

 

 

 

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu pacjentowi oraz aby zminimalizować odczucia podczas zabiegu stosujemy dodatkowo najskuteczniejszy na rynku system chłodzący Cryo 6 Derma Cooler - Zimmer MedizineSysteme.