Dbałość o komfort i wygląd okolic intymnych u kobiety to rzecz równie ważna jak uwaga zwrócona na pielęgnację pozostałyc atutów.

Wypełniacz Neauvia Intense Rose powstał w trosce o urodę intymną kobiet. Preparat z powodzeniem wykorzystywany jest u kobiet wymagających wykonania zabiegu labioplastyki, w sytuacji leczenia lipoatrofii intymnej, czy potrzeby korekty warg sromowych
. Wypełniacz ten odpowiada również na potrzeby kobiet cierpiących z powodów czysto estetycznych, kiedy pojawia się asymetria warg sromowych.

 

Iniekcja wypełniacza jest z punktu widzenia Pacjenta zabiegiem znacznie korzystniejszym niż złożone procedury chirurgiczne. Procedura zabiegowa jest sprawna, szybka i nie obciążająca pacjentki. Nie wyłącza kobiety z dotychczasowej aktywności i nie wymaga zastosowania dodatkowych procedur w ramach kontynuacji i podtrzymania efektów.


Wskazania:
-lipoatrofia
-plastyka tkanek po wcześniejszych procedurach chirurgicznych, czy laserowych
-korekcja tkanek miękkich w ginekologii estetycznej


Efekty

W efekcie wstrzyknięcia wypełniacza Neauvia Rose znacząco poprawia się kształt warg sromowych, przywrócona zostaje ich objętość i jędrność, a także w razie potrzeby wyrównane są ewentualne braki symetrii w okolicach intymnych. Efekty stają się zauważalne już po upływie tygodnia od wstrzyknięcia preparatu, utrzymują się natomiast do około jednego roku.


Szczegóły zabiegu

Procedura podania preparatu nie wymaga od Pacjentki dodatkowego przygotowania. Przed przystąpieniem do właściwej procedury zabiegowej podawane jest znieczulenie ogólne zapewniające komfort pacjentce. Po jego zaaplikowaniu zabieg podania kwasu hialurowego jest procedurą trwającą około 20 minut.


Wskazania pozabiegowe

Po wykonanym zabiegu u Pacjentki mogą wystąpić drobne plamy krwi. Wynika to z faktu iż sam narząd jest bardzo mocno ukrwiony, a miejsca iniekcji są jeszcze podrażnione przez nakłucie. Zalecane prewencyjnie w pierwszej dobie jest noszenie wkładek higienicznych. Pacjentka ze względu na lekką opuchliznę po podaniu preparatu i możliwie większą tkliwość. Pacjentka stosunkowo szybko po zakończeniu zabiegu może powrócić do normalnej aktywności.

 

Cena zabiegu: od 1799zł
Cena uzależniona jest od ogólnej objętości warg sromowych pacjentki i potrzeb korekcyjnych.